18 Şubat 2017 Cumartesi

Killing Stalking 18. Bölüm


Selam, naber? Fark ettiniz mi bilmiyorum ama ağırdan alıyoruz biraz. Seriyi resmi çevirilerinin yayınlandığı Lezhin'den güncel olarak takip etmemize rağmen sürekli yeni bölüm sormanız ve İngilizcesine bile açıp bakmadan 'niye gelmiyo yhaa' tarzı bir sürü gereksiz yorumda bulunmanıza uyuz oldum. Çeviriyi yapıp bitirsem bile birkaç gün elimde bekleteceğim. Canım ne zaman isterse o zaman göndereceğim. Keyif benim değil mi? Tabii bu ortak projemiz için geçerli değil. Ortaklarımıza ayıp olacağından onlara aksatmadan çeviri göndereceğim. Hadi gene iyisiniz.

Abby

5 yorum:

 1. Çeviri ve eşit için teşekkür ederim. Bir önceki duyurusunda zaten bahsetmiştiniz neden yavaş geleceğini, yani merak etmeyin sabırla bekleyen okuyucularınız da var. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten devam ediyorsak sizin gibi takipçilerin yorumlarının bunda katkısı büyük. Yine de insanız, sinir oluyoruz o tarz şeyler görünce haliyle. :) Hani mesleğimiz bu olsa mecbur katlanırız da, hobi olarak yaptığımız bir şeyde insanların emir verir gibi konuşmalarını çok yadırgıyorum.

   Sil
 2. Çeviri için teşekkürler, çok sürükleyici bir manga gerçekten :) ben mangaya yeni başlayanlardanım bu sebeple diğer siteler hakkında pek bilgim yok haliyle. Manganın diğer bölümlerini merakla belkiyorum ama sanırım dayanamayacağım :) lezhinden ingilizce çevirisini nasıl okuyabilirim bilgi verir misiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Lezhin paralı bir site olduğundan bölümleri ancak satın alarak okuyabilirsiniz, ama orada yayınlanan son bölümünü vermiştik zaten. Yani ilerleyen bölümlerini orada bulamazsınız şu an. İnternette fan yapımı çeviriler geziniyor. Onlar 1-2 bölüm önden gidiyorlar. Hiç bakmadım, güvenilirliğinden emin değilim. Killing Stalking olsun A Guy Like You olsun resmi çevirileri üzerinden gitmeyi tercih ediyoruz çevirinin sağlıklı olması açısından.

   Sil
 3. Anladım sabırla bekleyeceğim öyleyse :) zaten yeni bölümlerin gelmesini heyecanla beklemek ve mangayı sitede sizin çevirinizle okumak daha keyifli oluyor

  YanıtlaSil

Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.